Zapraszamy do obejrzenia darmowego webinaru "ANATOMIA JAKO KLUCZ DO SKUTECZNEJ DIAGNOSTYKI KLIENTA. W JAKI SPOSÓB UŻYĆ WIEDZY Z POZIOMU ANATOMII W CELU ZNALEZIENIA PRZYCZYNY DYSFUNKCJI PACJENTA/KLIENTA ORAZ ZAPLANOWANIA SKUTECZNEJ TERAPII RUCHU.", który przygotowała Agnieszka Wietrzyńska.
Czy wiesz, że problem Twojego klienta może wynikać z wielu przyczyn? Ograniczenie ruchów w biodrze może być spowodowane dysfunkcją mięśni, punktami spustowymi, usztywnieniem torebki. A czy wiesz, że bolesność któregoś z segmentów kręgosłupa może wskazywać na chorobę narządu wewnętrznego? Czy wiesz o co wtedy zapytać swojego klienta? Czy wiesz, że obszary rzutowania bólu z punktów spustowych pokrywają się ze sobą i warto umieć zróżnicować skąd pochodzi ból? Czy wiesz, że miejsce odczuwania bólu często nie jest miejscem występowania dysfunkcji, a ciało uruchamia mechanizmy kompensacyjne? Warto znać te ciągi przyczynowo-skutkowe.
Żeby nie zgubić się podczas diagnostyki klienta, żeby rozumieć ćwiczenia, które zalecamy, żeby zrozumieć jak funkcjonuje człowiek, który zwraca się do nas o pomoc w realizacji swoich celów...trzeba znać anatomię. Nie jest to łatwa nauka, ale podczas spotkania LIVE Agnieszka pokaże Ci jak podejść do tego praktycznie i efektywnie i spróbuje Ci pokazać, że jeśli podejdziesz do nauki anatomii inaczej, niż wkuwanie na pamięć, to szybko zaczniesz widzieć efekty tej nauki, a Twoja praca poprawi się na wielu poziomach.
Live poprowadzi Agnieszka Wietrzyńska - fizjoterapeutka (Pomorski Uniwersytet Medyczny), medyczny trener personalny, w trakcie studiów osteopatii w Polskiej Akademii Osteopatii oraz szkolenia w zawodzie refleksologa w Polskim Instytucie Refleksologii. Współautorka projektu Akademia Zdrowego Kręgosłupa w ProFi. Specjalizuje się w terapii pacjentów z bólem przewlekłym i sportowców. W swojej pracy skupia się na szukaniu przyczyny problemu pacjenta, a nie zaleczaniu objawów. Jej pasją jest anatomia i fizjologia. Znajomość ciała człowieka stanowi podstawę jej pracy. Interesuje się psychologią, psychogennością w dysfunkcjach narządu ruchu. Zgłębia informacje na temat człowieka w każdym aspekcie jego funkcjonowania dlatego, oprócz książek fizjoterapeutycznych, czyta również te z zakresu medycyny, psychologii, neurologii, endokrynologii, dietetyki. Studia osteopatyczne są konsekwencją tego całościowego zainteresowania człowiekiem.
Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.
Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.
Materiał jest bezpłatny!